Number Surname First_Name Gender Category Club Anticipated_Time
133 Spencer                   Toby                           Male S   01:05
156 Newton                    Peter                          Male S Morpeth Harriers & AC 01:06
145 Greenleaf                 Andy                           Male S Serpentine RC 01:08
164 Wade                      Joe                            Male S Aldershot Farnham & District 01:08
152 Poole                     Jonathan                       Male S Serpentine RC 01:08
34 Gomez                     Kelvin                         Male S   01:09
28 Ahmed                     Belal                          Male S Hercules Wimbledon AC 01:09
76 Humphrey                  Sam                            Male S Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:09
138 Ahmed                     Hussein                        Male S Serpentine RC 01:09
86 Pointon                   Alex                           Male S Aldershot Farnham & District 01:09
155 Gruot                     Xavier                         Male S Serpentine RC 01:10
71 Bolton                    James                          Male V40 Woodstock Harriers AC 01:10
46 Inskip                    Andrew                         Male S Bedford & County AC 01:10
88 Richards                  Matthew                        Male S Reading Roadrunners 01:10
70 Worringham                Mark                           Male S Reading Roadrunners 01:10
143 Hope                      Richard                        Male V45 Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:10
19 Miller                    Alex                           Male S Belgrave Harriers 01:10
56 Brewin                    Will                           Male S   01:10
60 Spielmann                 Karl                           Male V45   01:11
24 Edwards                   Jerome m                       Male V40 Les Croupiers 01:11
118 Ryall                     Mark                           Male S Marshall Milton Keynes AC 01:11
149 Vardy                     Mark                           Male S Newbury AC 01:11
104 Robinson                  Elliot                         Male V40 Aldershot Farnham & District 01:11
146 Watkins                   Tom                            Male S Newbury AC 01:12
21 Pearson                   Toby                           Male S Thames Hare & Hounds 01:12
69 Maddams                   Roy                            Male S Belgrave Harriers 01:12
158 Costley                   Max                            Male S Southampton Athletic Club 01:12
65 Myers                     Alun                           Male S Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:12
77 Pickburn                  Alastair                       Male S New Forest Runners 01:12
114 Gill                      Simon                          Male S Bognor Regis Tone Zone Runners 01:13
58 Russell                   Keith                          Male V40 Reading Roadrunners 01:13
78 Dickens                   Phil                           Male S Cambridge Harriers 01:13
17 Phillips                  James                          Male S   01:13
160 O'Holleran Kevin                          Male S Cambridge & Coleridge AC 01:13
40 Rees                      Edward                         Male S Clapham Chasers 01:13
116 Smith                     Jamie                          Male S Reading Roadrunners 01:14
81 Murphy                    Finbarr                        Male S   01:14
87 Corney                    Rob                            Male S Reading Roadrunners 01:14
10 Stocks                    Michael                        Male V45 London Heathside Runners AC 01:14
55 Wolke                     Max                            Male S   01:14
30 Crees                     Stuart                         Male S Les Croupiers 01:14
159 Walker                    Alex                           Male S Vale Of Aylesbury AC 01:14
147 Bird                      Christopher                    Male S Chichester Runners & AC 01:14
16 Bentley-Gouldstone Daniel                         Male S Beckenham Running Club 01:14
102 Selya-Hammer Carl                           Male S Ranelagh Harriers 01:14
68 Hodges                    Stephen                        Male S Cambridge Harriers 01:14
134 Jackson                   Anthony                        Male S Sittingbourne Striders 01:14
99 Tuer                      Robert                         Male S Hercules Wimbledon AC 01:14
92 Merrylees                 Chris                          Male S North Norfolk Beach Runners 01:14
12 Mutton                    Andy                           Male S Reading Roadrunners 01:14
47 Green                     Marcus                         Male S   01:15
74 Lovejoy                   Richard                        Male S Aldershot Farnham & District 01:15
101 Peers                     Brian                          Male S   01:15
35 Raath                     Warrick                        Male S   01:15
167 Orr                       Andrew                         Male S   01:15
51 Winning                   Glen                           Male S Bracknell Forest Runners 01:15
139 Simmons                   Will                           Male S   01:15
97 Mccoy                     David                          Male S Reading Roadrunners 01:15
20 Craggs                    James                          Male S Newbury AC 01:15
8 Gonzalez manzaneque       Sergio                         Male S London Heathside Runners AC 01:15
90 Marshallsay               Tom                            Male S UKnetrunner.co.UK 01:15
73 Evans                     David                          Male S Serpentine RC 01:15
135 Purdy                     Richard                        Male S Serpentine RC 01:15
66 Twomey                    Nicholas                       Male S Ranelagh Harriers 01:15
41 Elsmere                   Stephen                        Male S Newbury AC 01:15
83 Bidgood                   Richard                        Male V40 Kent AC 01:15
29 Nicholls                  Doug                           Male S Les Croupiers 01:15
121 Robinson                  Graham                         Male S Sandhurst Joggers 01:15
98 Quinlan                   James                          Male S Aldershot Farnham & District 01:15
93 Foster                    Rob                            Male V40 Datchet Dashers 01:15
25 Martin-Dye Ben                            Male V45 Datchet Dashers 01:15
64 Penny                     Ross                           Male S Law and District AAC 01:15
9 Gaimster                  Paul                           Male V40 Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:15
108 Mitchell                  Jean-Pierre Male S Higham Harriers 01:16
26 Freeman                   David                          Male V50 Tadworth AC 01:16
106 Price                     Richard                        Male S   01:16
52 Moscrop                   Jonathan                       Male V40 Serpentine RC 01:16
61 Fletcher                  Simon                          Male V50 Seaford Striders RC 01:16
154 Dicks                     James                          Male S Arena 80 AC 01:16
11 Errington                 Jonathon                       Male V50 Bracknell Forest Runners 01:16
140 Mihalik                   Norbert                        Male S Northampton Road Runners 01:16
3053 Proctor                   Bryony                         Female S Farnham & District AC 01:16
48 Currington                Peter                          Male S Rugby & Northampton AC 01:16
75 Jones                     Nathan                         Male S Higham Harriers 01:16
3033 Grima                     Claire                         Female V35 Hercules Wimbledon AC 01:17
89 Fallaize                  Jay                            Male S Higham Harriers 01:17
80 Grima                     David                          Male S Hercules Wimbledon AC 01:17
82 Hughes                    Rob                            Male S Telford AC 01:17
141 Winn-Smith Matt                           Male S Woking AC 01:17
44 Blaber                    Gary                           Male V40 Marshall Milton Keynes AC 01:17
162 Ormerod                   Jonathan                       Male S   01:17
91 Jenner                    Rick                           Male S Ranelagh Harriers 01:17
37 Pinder                    Thomas                         Male S Kingston AC And Poly Harriers 01:17
107 Stay                      Andrew                         Male S Finch Coasters 01:17
3019 Ponder                    Rosamund                       Female V40 West 4 Harriers 01:17
105 Price                     Russell                        Male S Hercules Wimbledon AC 01:17
72 Ratcliffe                 Jonathan                       Male V45 Herne Hill Harriers 01:17
3015 Amend                     Samantha                       Female V35 Belgrave Harriers 01:17
32 Whiting                   Stephen                        Male V50   01:18
100 Peck                      Christopher                    Male S Waverley Harriers 01:18
151 Froukhians                Aaron                          Male S Totton RC 01:18
50 Seymour                   Colin                          Male S Fetch Everyone 01:18
49 Kitching                  James                          Male S   01:18
38 Baynes                    Chris                          Male S Garden City Runners 01:18
39 Grose                     Tim                            Male V50 Walton AC 01:18
31 Baskerville               Richard                        Male V50   01:18
23 Tudor-Maisey Lyndon                         Male V40 Les Croupiers 01:18
84 Doherty                   Dan                            Male V40 Higham Harriers 01:18
22 Carrasco ferreira         Alberto                        Male S   01:18
142 Mockett                   Ted                            Male S Ranelagh Harriers 01:18
59 Mitchell                  Justin                         Male V40 Woking AC 01:18
111 Williamson                David                          Male V45 Tadworth AC 01:18
163 Besio                     Michele                        Male S St Albans Striders 01:18
43 Ward                      Enda                           Male S Finch Coasters 01:18
130 Palmer                    Alistair                       Male S Wargrave Runners 01:18
131 Moore                     Andy                           Male S Hillingdon AC 01:18
54 Murphy                    Timothy                        Male S   01:19
115 Akers                     Michael                        Male S Poole Runners 01:19
161 Newey                     Richard                        Male V50   01:19
79 Brealey                   Steve                          Male S Marlow Striders 01:19
57 Mccloskey                 Peter                          Male S Wimbledon Windmilers 01:19
150 Gillett                   David                          Male S Folkestone RC 01:19
153 Hendrickson               Jacob                          Male S Higham Harriers 01:19
119 Rawling                   Will                           Male S   01:19
110 Withstandley              Anthony                        Male V45 Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:19
103 Whitworth                 Martin                         Male V40 St Albans Striders 01:19
132 Harry                     Richard                        Male V40 St Albans Striders 01:19
148 Morris                    Gareth                         Male S Handy Cross Runners 01:19
126 Huntley                   Adrian                         Male V50   01:19
15 Webeck                    Ben                            Male S   01:19
33 Conlon                    Joseph                         Male S   01:19
128 Anderton                  Daniel                         Male S Oxford City AC 01:19
129 Fallowfield-Smith Mark                           Male S Sandhurst Joggers 01:19
6 Moseley                   Chris                          Male S Wargrave Runners 01:19
125 Rogerson                  Nigel                          Male V40 Poole AC 01:19
5 Cittern-jones Andrew                         Male S   01:20
45 Arthur                    Huw                            Male S   01:20
85 Delahunty                 Mark                           Male V40 Ealing Southall & Middlesex AC 01:20
42 Cowin                     Phil                           Male S   01:20
157 Hale                      Francis                        Male V45 Higham Harriers 01:20
124 Stewart                   Michael                        Male S Striders Of Croydon 01:20
112 Phelan                    Chris                          Male V50 South London Harriers 01:20
53 Abrha                     Ash                            Male V50 London Heathside Runners AC 01:20
18 Wilkinson                 Lee                            Male S Serpentine RC 01:20
27 Malpeli                   Nick                           Male V50 North Herts RRC 01:20
137 Mitchell                  Peter                          Male V40 Winchester & District AC 01:20
3044 Crumly                    Sophie                         Female S Newbury AC 01:20
95 Yarnall                   Matt                           Male S Finch Coasters 01:20
165 Wood                      Ian                            Male S Marshall Milton Keynes AC 01:20
109 Smith                     Andrew                         Male S Reading Roadrunners 01:20
127 Stopford                  Lee                            Male S Stroud & District AC 01:20
3054 Harvey                    Joanne                         Female S Aldershot Farnham & District 01:20
7 Burnett                   John                           Male S Bracknell Forest Runners 01:20
94 Parker                    Chris                          Male S North Norfolk Beach Runners 01:20
63 Barnard                   James                          Male S   01:20
166 Banks                     Doug                           Male S Steel City Striders RC 01:20
96 Hunt                      Chris                          Male S Datchet Dashers 01:20
14 Haigh                     George                         Male V40   01:20
67 Duggan                    Sam                            Male S Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:20
62 Leigh                     Isaac                          Male S   01:20
136 Fitzpatrick               Mark                           Male V40   01:20
120 Warren                    Gary                           Male V45 St Albans Striders 01:20
123 Stephens                  Terry                          Male S   01:20
36 Tuttle                    Gary                           Male S Reading Road Runners 01:20
122 Scrimshaw                 David                          Male S Hercules Wimbledon AC 01:20
3005 Bagnati                   Marta                          Female S Serpentine RC 01:20
113 Burrows                   James                          Male S Dulwich Runners AC 01:20
981 Bloxam                    Andrew                         Male S   01:20
144 Cantwell                  David                          Male V50 Woodstock Harriers AC 01:20
714 Sharma                    Sanjai                         Male V50 Bournemouth AC 01:21
779 Hayman                    Tom                            Male S Marshall Milton Keynes AC 01:21
979 Mcdonough                 Ross                           Male S Finch Coasters 01:21
463 Knight                    Matthew                        Male V40 Bracknell Forest Runners 01:21
308 Holmwood                  Damian                         Male S   01:21
646 Herbert                   Paul                           Male S Bracknell Forest Runners 01:21
916 Stanton                   Stewart                        Male S Sutton Runners 01:21
1559 Alley                     Clive                          Male V40 Clapham Chasers 01:21
645 Thatcher                  Dean                           Male S Wargrave Runners 01:21
1250 Ferguson                  Mark                           Male V45   01:21
460 Marshall                  Phil                           Male S Newbury AC 01:21
3051 Towerton                  Kate                           Female S Winchester & District AC 01:21
1524 Morgan                    Cnris                          Male V45   01:21
1466 Shepherd                  Mark                           Male V40   01:21
1389 Tallent                   Christian                      Male S   01:22
628 Whalley                   Ben                            Male V45 Reading Road Runners 01:22
1002 Quinlan                   Daniel                         Male S Aldershot Farnham & District 01:22
3037 Locks                     Lesley                         Female V40 Hart Road Runners 01:22
1437 Sullivan                  Nigel                          Male V45 Burnham Joggers 01:22
1468 Harris                    Simon                          Male V40 Beckenham Running Club 01:22
429 Behling                   Alessandro                     Male V40   01:22
1405 George                    Ian                            Male V45 East Essex Triathlon Club 01:22
310 Roberts                   Adam                           Male S Bracknell Forest Runners 01:22
380 Peacock                   Ivan                           Male V45   01:22
1301 Coyle                     Nicholas                       Male S Stroud & District AC 01:22
309 Lambourne                 Matt                           Male S Running Somewhere Else 01:22
1452 Slevin                    Tom                            Male S   01:22
1628 Burkinshaw                Tom                            Male S   01:22
3057 Sesto                     Valeria                        Female V40 New Forest Runners 01:22
3021 Belyavin                  Julia                          Female V35 Bristol and West AC (est. 1882) 01:23
385 Desmond                   Jim                            Male V45 The Stragglers Running Club 01:23
1186 Williamson                James                          Male S   01:23
346 Scarth                    James                          Male V40 Exeter Harriers 01:23
1333 Sheridan                  Mike                           Male V60 Newbury AC 01:23
3030 Gosling                   Ellen                          Female S Reading Roadrunners 01:23
414 Ruffle                    Ged                            Male V60 Hart Road Runners 01:23
424 Atkins                    Craig                          Male S   01:23
462 Brown                     Matthew                        Male V40 Handy Cross Runners 01:23
1577 Russell                   Grant                          Male V40   01:23
692 Clements                  Wayne                          Male S Datchet Dashers 01:23
1142 Bella                     Angelo                         Male S   01:23
1349 Campbell                  Liam                           Male S   01:23
372 Dufton                    Jack                           Male V45 Runnymede Runners 01:23
576 Shulman                   Rob                            Male V50 London Heathside Runners AC 01:23
324 Mills                     James                          Male S   01:23
1242 Curtis                    Stewart                        Male V40   01:24
1306 Schiffer-Harte Benjamin                       Male S Burnham Joggers 01:24
1010 Beard                     Russell                        Male V40 Clapham Chasers 01:24
1503 Lydon                     Christopher                    Male V50 Beckenham Running Club 01:24
3024 Hargraves                 Gemma                          Female S Almost Athletes 01:24
786 Edwards                   David                          Male V40   01:24
1474 Glasock                   Thomas                         Male S   01:24
1553 Nunn                      Edward                         Male S   01:24
401 Kirsopp                   Brian                          Male V50 Reading Roadrunners 01:24
901 Walker                    Tony                           Male V45 Reading Roadrunners 01:24
613 Fitsakis                  Yiannis                        Male V40 Belgrave Harriers 01:24
1241 Shaw                      Michael                        Male S   01:24
976 Bennison                  Simon                          Male S Bracknell Forest Runners 01:24
400 Lambourn                  Ian                            Male V50 White Horse Harriers 01:24
1278 Cottrell                  Brendan                        Male V45 Aldershot Farnham & District 01:24
1668 Fallon                    Paul                           Male V45 Burnham Joggers 01:24
941 Fowles                    Kevin                          Male V40   01:24
3022 Martin                    Nina                           Female V40 Newbury AC 01:24
1094 Coulter                   Darryl                         Male V45 Kent AC 01:24
358 Blake                     Nathan                         Male V45   01:25
1028 Mercer                    Simon                          Male V50 Finch Coasters 01:25
1317 Joseph                    Michael                        Male V40   01:25
3007 Gray                      Nikki                          Female S Reading Roadrunners 01:25
1029 Breslin                   David                          Male V50 Sandhurst Joggers 01:25
1363 Morris                    Michael                        Male V45   01:25
357 Harman                    Guy                            Male V45   01:25
936 Dacombe                   Andrew                         Male V40   01:25
1015 Lane                      Mark                           Male V40 White Horse Harriers 01:25
362 Ingram                    Guy                            Male V45   01:25
352 Corley                    Steve                          Male V40 Bracknell Forest Runners 01:25
329 Carter                    Richard                        Male V40 The Stragglers Running Club 01:25
1542 Campodonic                Mark                           Male V40   01:25
338 Stent                     Graham                         Male V40 Newbury AC 01:25
302 Kelly                     Richard                        Male S   01:25
585 Jones                     David                          Male S Finch Coasters 01:25
467 Strange                   Darren                         Male V45   01:25
552 Evans                     Richard                        Male V50 Hercules Wimbledon AC 01:25
548 Rennie                    Gavin                          Male V50 Reading Roadrunners 01:25
534 Huskinson                 Nick                           Male V40 Reading AC 01:25
1651 Fitzpatrick               Paul                           Male V40   01:25
791 Grinsted                  Mike                           Male V45 Tadley Runners 01:25
3016 Collett                   Jill                           Female S Datchet Dashers 01:25
1459 Bicknell                  Guy                            Male S Northbrook Athletic Club 01:25
740 East                      Jason                          Male V40 Farnham Runners 01:25
3023 Speed                     Jo                             Female S   01:25
777 Best                      Kieran                         Male S   01:25
753 Anderson                  Stewart                        Male V45 Ranelagh Harriers 01:25
795 Hutchinson                Doug                           Male V45   01:25
584 Davy                      Mathieu                        Male S   01:25
598 Muller                    Carel                          Male S   01:25
1638 Morris                    Adam                           Male S   01:25
3042 Hall                      Martha                         Female V40 Garden City Runners 01:25
1199 Drayton                   Richard                        Male S Sandhurst Joggers 01:25
635 Lewis                     Anthony                        Male S   01:25
1458 Goodridge                 Andew                          Male S Waverley Harriers 01:25
117 Cooper                    Mick                           Male V50 Poole Runners 01:25
1210 Kerrigan                  Michael                        Male V45 Marshall Milton Keynes AC 01:25
1204 Pocock                    Simon                          Male S   01:25
1231 Arnold                    Christopher                    Male S   01:25
686 Fletcher                  Daniel                         Male S   01:25
980 Slaughter                 Patrick                        Male S Bracknell Forest Runners 01:25
908 Rose                      Chris                          Male V50 Burnham Joggers 01:25
1508 Knight                    Robert                         Male S South London Harriers 01:25
875 Ilott                     Steven                         Male S Datchet Dashers 01:25
1004 Payne                     Jon                            Male S Windle Valley Runners 01:25
1087 Turner                    Richard                        Male V40 Serpentine RC 01:25
1310 Baylis                    Robert                         Male S Datchet Dashers 01:25
1086 Mckenna                   John                           Male V40 Waverley Harriers 01:25
851 Melville                  Matt                           Male S Basingstoke & Mid Hants AC 01:25
856 Lewis                     Nick                           Male V40 Almost Athletes 01:25
862 Potter                    Neil                           Male V40 Datchet Dashers 01:25
1048 Taylor                    Richard                        Male S   01:25
456 Parker                    Matt                           Male S   01:25
1041 Findlay                   Ben                            Male S   01:25
3012 Devlin                    Niamh                          Female S   01:25
803 Keeble                    James                          Male S   01:25
810 Man                       Richard                        Male S Woking AC 01:25
1062 Hitchings                 Matthew                        Male S   01:25
472 Paisley                   Dominic                        Male V50   01:25
872 Osborne                   Ian                            Male V45   01:25
1024 Tune                      Michael                        Male V45 Swindon Harriers 01:26
1462 Morrison                  Henry                          Male V40   01:26
3043 Bell                      Eilidh                         Female S Chippenham Harriers 01:26
1063 Wood                      Ross                           Male S   01:26
1512 Taylor                    Stuart                         Male S Farnham Runners 01:26
928 Gruter                    Jan                            Male S London Frontrunners 01:26
634 Taylor                    Jack                           Male S   01:26
3020 King                      Alexa                          Female V35 Hart Road Runners 01:26
754 Makar                     Dean                           Male V45 Team Kennet Triathlon & AC 01:26
885 Turner                    James                          Male S Serpentine RC 01:26
3009 Mcdowall                  Edwina                         Female V40 Headington RR 01:26
3010 Reynolds                  Sandra                         Female V40 Chiltern Harriers AC 01:26
1652 Dawson                    Brad                           Male V40   01:26
930 Clarke                    Philip                         Male V40   01:26
461 Lowe                      Simon                          Male V40 Bracknell Forest Runners 01:26
307 Lockhart                  James                          Male S   01:26
1647 Ferguson                  David                          Male S Reading Roadrunners 01:26
778 Holland                   Jonathan                       Male S Datchet Dashers 01:27
809 Shorter                   Carlton                        Male S Wargrave Runners 01:27
3008 Clark                     Vicki                          Female V40 Arena 80 AC 01:27
1091 Harper                    Gavin                          Male V40   01:27
1085 Hynes                     Neil                           Male V40 Maidenhead AC 01:27
603 Darby                     Callum                         Male S Windle Valley Runners 01:27
1574 Smith                     Richard guy                    Male V40 Aldershot Farnham & District 01:27
583 Monaghan                  Damian                         Male S   01:27
3041 Ryall                     Linsey                         Female V35 Marshall Milton Keynes AC 01:27
359 Ord-Hume Josh                           Male V45 Barnes Runners 01:27
853 Hayes                     Patrick                        Male S Reading Roadrunners 01:27
1403 Robinson                  Edward                         Male V45   01:27
377 Jones                     Rhodri                         Male V45 Finch Coasters 01:27
1114 Webb                      Denys                          Male V50 Bracknell Forest Runners 01:27
825 Stubbings                 Ian                            Male V45   01:27
371 Berry                     Mark                           Male V45 Datchet Dashers 01:27
1467 Skennerton                Mark                           Male V40 Fleet & Crookham AC 01:28
363 Hammond                   John                           Male V45 Finch Coasters 01:28
3050 Jackson                   Caroline                       Female V35 Hercules Wimbledon AC 01:28
732 Saul                      Jeff                           Male S   01:28
826 Gunter                    Mike                           Male V45   01:28
441 Thompson                  Simon                          Male V50 Fleet & Crookham AC 01:28
419 Squires                   Tom                            Male S   01:28
478 Hampden-Smith Charles                        Male V50 Hercules Wimbledon AC 01:28
1144 Bremner                   Daniel                         Male S Headington RR 01:28
1061 Foot                      Peter                          Male S   01:28
739 Shell                     Matt                           Male V40   01:28
658 Mackenzie                 Paul                           Male V45 Finch Coasters 01:28
1464 Lewis                     Andy                           Male V40   01:28
637 Hambleton                 Phil                           Male S Bracknell Forest Runners 01:28
1632 Goad                      Chris                          Male S Chineham Park Running Club 01:28
3040 Snare                     Frankie                        Female S Witney Road Runners 01:28
1639 Field                     Chris                          Male V45 Fleet & Crookham AC 01:28
588 Cutts                     Frederick                      Male V45   01:28
1613 Taborelli                 Andrea                         Male V40   01:28
1324 Quinn                     James                          Male V45 Serpentine RC 01:28
3056 Bubb                      Sophie                         Female V35 Lymington Triathlon Club 01:28
3036 Pickford                  Samantha                       Female V35 Wimbledon Windmilers 01:28
907 Mcduell                   Stephen                        Male V50 Hercules Wimbledon AC 01:28
1357 Baker                     Anthony                        Male V40   01:28
931 Warner                    Rich                           Male V40   01:28
3046 Woodfield                 Ria                            Female S Ranelagh Harriers 01:29
3055 Godwin                    Dawn                           Female V40 Windle Valley Runners 01:29
1239 Hall                      Anthony                        Male S Maidenhead AC 01:29
3045 Morgan                    Laura                          Female S Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:29
437 Haylock                   Colin                          Male V45 British Airways AC 01:29
3013 Mcintosh                  Sarah                          Female V35 West 4 Harriers 01:29
471 Kelly                     Chris                          Male V50 British Airways AC 01:29
764 Tarrant                   James                          Male V50 Maidenhead AC 01:29
3026 Grinsted                  Karen                          Female V40 Tadley Runners 01:29
3047 Bourne                    Naomi                          Female V40 Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:29
3025 Shotton                   Sam                            Female V35   01:29
894 Brock                     Dan                            Male V40 Reading Roadrunners 01:29
3034 Mcnamara                  Jennifer                       Female V35 Cheddar RC 01:29
643 Walker                    David                          Male S   01:29
933 Turner                    Ian                            Male V40   01:29
622 Jackson                   Nigel                          Male V50 Bracknell Forest Runners 01:29
1212 Haylock                   Ian                            Male V45   01:29
1547 Urquia                    Norman                         Male V50 Wimbledon Windmilers 01:29
3017 Armour                    Elaine                         Female V40 Bracknell Forest Runners 01:29
990 Ward                      Andy                           Male V50   01:29
1540 Warren                    Tim                            Male V40 Folkestone RC 01:29
1201 Harwood                   Matthew                        Male S Reading AC 01:29
806 Brazier                   Antony                         Male S   01:29
325 Crichton                  Ian                            Male V40   01:29
1566 Hamilton                  Nicholas                       Male V50 Abingdon AC 01:29
368 Hyde                      Richard                        Male V45 100 Marathon Club 01:29
3028 Hales                     Laura                          Female V40 Woking AC 01:29
3048 Robinson                  Jenny                          Female S Garden City Runners 01:29
1380 Davidson                  Aran                           Male S Chiltern Harriers AC 01:29
1044 Burley                    Sebastian                      Male S   01:29
1072 Simons                    Justin                         Male S Reading Roadrunners 01:29
792 Gardner                   Paddy                          Male V45   01:29
1270 May                       Roger                          Male V40   01:29
1050 Hanson                    Toby                           Male S   01:29
1315 Ellison                   Simon                          Male S   01:29
1347 Reeves                    Daniel                         Male S Newbury AC 01:30
420 Podciborski               William                        Male S   01:30
1399 Powley                    Andrew                         Male V40   01:30
521 Wellard                   Graeme                         Male S   01:30
340 Dunham                    Stephen                        Male V40 Redway Runners 01:30
1377 Guest                     Richard                        Male V40   01:30
3049 Morris                    Stacey                         Female S   01:30
360 Sarai                     Jass                           Male V45   01:30
1339 Fray                      Martin                         Male V50 Compton Harriers RC 01:30
382 Duck                      Simon                          Male V45 Halesowen ACC 01:30
1228 Craik                     Cameron                        Male S Team Kennet Triathlon & AC 01:30
1311 Chowns                    Richard                        Male S Stubbington Green Runners 01:30
1246 Bareham                   Iain                           Male V40   01:30
524 Walters                   Roland                         Male S   01:30
3011 Chettleburgh              Harriet                        Female V40   01:30
321 Sudlow                    Samuel                         Male S   01:30
349 Pearce                    Tom                            Male V40   01:30
361 Yousuf                    Ali                            Male V45   01:30
1274 Fleck                     Neil                           Male V40   01:30
1286 Ali                       Erol                           Male V50 Sandhurst Joggers 01:30
389 Richardson                Mark                           Male V50 Farnham Triathlon Club 01:30
416 Minns                     Daniel                         Male S   01:30
526 Boothroyd                 Bobby                          Male S Metropolitan Police AC 01:30
547 Dowling                   Terry                          Male V50 Bracknell Forest Runners 01:30
1344 Vinaccia                  Ciaran                         Male S   01:30
1238 Johnson                   Kevin                          Male S   01:30
448 Hunter                    Grant                          Male V50   01:30
1235 Ackroyd                   James                          Male S   01:30
523 Dawson                    Carl                           Male S Datchet Dashers 01:30
1356 Stephenson                James                          Male V40   01:30
3014 Trant                     Clara                          Female S Datchet Dashers 01:30
311 Walker                    Simon                          Male S   01:30
1243 Dukes                     Nick                           Male V40 Les Croupiers 01:30
1272 Grewal                    Guy                            Male V40 Datchet Dashers 01:30
1068 Mosscrop                  Jon                            Male S   01:30
909 Mcindoe                   Eddie                          Male V50 Reading Roadrunners 01:30
904 Thomas                    Alan                           Male V50 Reading Roadrunners 01:30
1077 O'Toole Stewart                        Male S Dartford Road Runners 01:30
1110 Lambert                   Mark                           Male V50 Windle Valley Runners 01:30
1122 Hansen                    Peter                          Male V60 Windle Valley Runners 01:30
821 Reich                     George                         Male V40 Reading Joggers 01:30
3031 Peters                    Jaydee                         Female V35 Woking AC 01:30
895 Wood                      Dave                           Male V40 Reading Roadrunners 01:30
1076 Hayes                     Jamie                          Male S   01:30
3029 Faunch                    Lisa                           Female S Woking AC 01:30
842 Cutting                   Chris                          Male V40 Reading Road Runners 01:30
830 Robins                    Darrell                        Male V50 Reading Roadrunners 01:30
1093 Knight                    Gary                           Male V40 Cookham Running Club 01:30
689 Pardoe                    James                          Male S   01:30
890 Russell                   Andrew                         Male V40 Newbury AC 01:30
1014 Rousell                   Andy                           Male V40   01:30
975 Hocking                   Sam                            Male S   01:30
3032 Preedy                    Helen                          Female V35 Team Kennet Triathlon & AC 01:30
995 Mceachen                  Allan                          Male V50 Windle Valley Runners 01:30
923 Hazel                     Simon                          Male V45   01:30
920 Johnson                   David                          Male S Higham Harriers 01:30
922 Downey                    William                        Male S Witney Road Runners 01:30
1057 Palmer                    Simon                          Male S Reading Roadrunners 01:30
946 Elliott                   Andrew                         Male V45   01:30
1056 Small                     Karl                           Male S   01:30
873 Hipwell                   Joshua                         Male S Bracknell Forest Runners 01:30
1000 Thompson                  Jack                           Male S   01:30
3035 Champion                  Angela                         Female V40 Les Croupiers 01:30
1003 Arnold                    Tom                            Male S   01:30
880 Adley                     Nicholas                       Male S Reading Roadrunners 01:30
1083 Dykes                     Andrew                         Male V40   01:30
956 Barcock                   Richard                        Male V50 Bearbrook Running Club 01:30
682 Jones                     Kevin                          Male V50 Reading Road Runners 01:30
715 Pearson                   Alan                           Male V50 Hart Road Runners 01:30
1175 Watson                    Bill                           Male V50 Reading Roadrunners 01:30
690 Hassani                   Sam                            Male S Thames Valley Triathletes 01:30
1170 Cowan                     Stephen                        Male S Bracknell Forest Runners 01:30
987 Hinton                    Lee                            Male V45 Reading Roadrunners 01:30
801 Santos                    Rodrigo                        Male S   01:30
881 Dawsom                    Nick                           Male S   01:30
725 Brant                     Nigel                          Male S   01:30
1203 Middleton                 Joseph                         Male S   01:30
1180 Warren                    James                          Male S   01:30
3018 Bohemen                   Libby                          Female V40 Les Croupiers 01:30
1232 Griffin                   Owen                           Male S   01:30
625 Edwards                   Neil                           Male V50 Bearbrook Running Club 01:30
582 Watts                     Courtney                       Male S   01:30
1197 Feltham                   Joe                            Male S Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:30
822 Marais                    Ernest                         Male V45   01:30
833 Newton                    Andrew                         Male V50 Thame Runners 01:30
1084 Bowles                    Craig                          Male V40 Sandhurst Joggers 01:30
817 Paul                      Chris                          Male V40   01:30
3027 Ferry                     Rebecca                        Female V35 Oxford City AC 01:30
3006 Sharpley                  Faye                           Female S Thame Runners 01:30
823 Buckley                   Malcolm                        Male V45   01:30
1173 King farlow               Wayne                          Male V40 Bingley Harriers & AC 01:30
1147 Goodall                   Gareth                         Male S Reading Roadrunners 01:30
721 Theobald                  Luke                           Male S   01:30
3039 Pusey                     Claire                         Female V40 Burnham Joggers 01:30
783 Kerr                      Paul                           Male S   01:30
755 Grieves                   Brian                          Male V45 Reading Roadrunners 01:30
3038 Goodall                   Charlotte                      Female V35 Headington RR 01:30
734 Yiannouzis                Andy                           Male S   01:30
1253 Bird                      David                          Male V50   01:30
828 Faulkner                  Steve                          Male V50 Bracknell Forest Runners 01:30
1606 Chatfield                 Danny                          Male V40   01:30
1395 Poll                      Matthew                        Male S   01:30
1605 Bhandal                   Satvinder                      Male S   01:30
1562 Colbeck                   Chris                          Male V45 Witney Road Runners 01:30
1504 Hall                      Andrew                         Male V50   01:30
1410 O'Kane Simon                          Male V50   01:30
1688 Apsley                    John                           Male V45   01:30
1420 Taylor                    John                           Male V50   01:30
1684 Alexander                 Theo                           Male V40   01:30
1539 Mcpoland                  James                          Male S Barnes Runners 01:30
1580 Russell                   James                          Male V45   01:30
1589 Johnson                   Tom                            Male S   01:30
1590 Coates                    Ian                            Male V40 Windle Valley Runners 01:30
1499 Rose                      Russell                        Male V45 Marshall Milton Keynes AC 01:30
1483 Chinneck                  Andy                           Male S   01:30
1487 Bunker                    Andrew                         Male V40 Higham Harriers 01:30
1660 Nanton                    Kingsley                       Male V45 Chiltern Harriers AC 01:30
1414 Monaghan                  Paul                           Male V50 Reading Roadrunners 01:30
3524 Garvey                    Emily                          Female V35   01:30
1627 Leahy                     Nicholas                       Male S   01:30
1531 Mitchell                  Scott                          Male S   01:30
1229 Hanley                    Joel                           Male S   01:31
1368 Lawrence                  Jon                            Male V45 Waverley Harriers 01:31
1582 Pritchard                 Jean-Philip Male V45 Waverley Harriers 01:31
3605 Scott                     Sam                            Female V40 Hart Road Runners 01:31
3202 Sargeant                  Katherine                      Female V40 Reading Roadrunners 01:31
3506 Wiles                     Sophie                         Female V35 Epsom Oddballs RC 01:31
1112 Hough                     Julian                         Male V50 Reading Roadrunners 01:31
960 Spencer                   Michael                        Male V50 Silson AC 01:31
575 Taylor                    Mike                           Male V45 Farnham Runners 01:31
1413 Mcalister                 Stephen                        Male V50   01:31
353 Mason                     Richard                        Male V40 Fetch Everyone 01:31
1149 Nothers                   Richard                        Male S   01:31
434 Webb                      Simon                          Male S The Stragglers Running Club 01:31
1519 Bateman                   Phill                          Male S   01:32
1472 Hill                      Michael                        Male V60 Datchet Dashers 01:32
1557 Pharoah                   Damian                         Male V40 Northbrook Athletic Club 01:32
3330 Monaghan                  Grazyna                        Female S   01:32
905 Green                     Robert                         Male V50 Witney Road Runners 01:32
474 Hillman                   Andy                           Male V50 Bracknell Forest Runners 01:32
610 Kennedy                   John                           Male V40   01:32
868 Brown                     Nicholas                       Male V50 The Stragglers Running Club 01:32
3692 Stanley                   Nikki                          Female S Sandhurst Joggers 01:32
606 Dawson                    Tom                            Male S Finch Coasters 01:32
886 Badrawy                   Adam                           Male S Windle Valley Runners 01:32
1523 Butler                    Patrick                        Male V45 Purple Patch Runners 01:33
559 Sutch                     James                          Male S   01:33
1573 Rose                      Daniel                         Male S   01:33
1448 Swire                     Ben                            Male S Datchet Dashers 01:33
1174 Evans                     Stuart                         Male V45   01:33
330 Brown                     Simon                          Male V40 Bracknell Forest Runners 01:33
3484 Wood                      Rebecca                        Female V35   01:33
1694 Buttleman                 Jim                            Male V50 Leighton Fun Runners 01:33
432 Corti                     Andrew                         Male V45 London Frontrunners 01:33
3855 Murray                    Pip                            Female S   01:33
1555 Marshall                  Rob                            Male S   01:33
705 Taylor                    Andy                           Male V45 Bracknell Forest Runners 01:33
1071 Hollander                 Gavriel                        Male S Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 01:33
888 Shambrook                 Paul                           Male V40   01:34
1330 Craig                     Gary                           Male V50   01:34
1316 Laidlaw                   Jim                            Male S Sandhurst Joggers 01:34
1444 Hoskins                   Joe                            Male S Newbury AC 01:34
3668 Craik                     Carolyn                        Female V50 Team Kennet Triathlon & AC 01:34
1518 Wicka                     Tom                            Male S   01:34
601 Moorhouse                 Phil                           Male S   01:34
1703 Muir                      Neil                           Male V50 Vale Of Aylesbury AC 01:34
3624 Whitworth                 Sophie                         Female V40   01:34
531 Elford                    Tim                            Male V40 Finch Coasters 01:35
1325 Thornton                  John                           Male V45   01:35
1477 Houston                   John                           Male S Handy Cross Runners 01:35
332 Roberts                   Andrew                         Male V40 Farnham Triathlon Club 01:35
3760 Blake                     Caroline                       Female V40 Chippenham Harriers 01:35
3747 Lutsch                    Christine                      Female V35 Serpentine RC 01:35
3292 Meanwell                  Katie                          Female S   01:35
1136 Jenkins                   James                          Male S   01:35
1034 marulli-de-barletta Maurice                        Male V50 Hungerford Hares RC 01:35
545 Den hartog                Dennis                         Male V45   01:35
1269 Addison                   Jon                            Male V40   01:35
422 Keogh                     Chris                          Male S   01:35
3534 Cassell                   Cat                            Female S   01:35
1043 Manning                   Fred                           Male S South London Harriers 01:35
970 Mcmahon                   Graham                         Male V60 Woking AC 01:35
421 Macaree                   Jack                           Male S   01:35
566 Tuckwell                  Ady                            Male V40   01:35
3629 Langdon-Down Poppy                          Female S   01:35
3519 Bromilow                  Fay                            Female V40 Lordshill Road Runners 01:35
891 Rolfe                     Jade                           Male V40   01:35
1677 Ward                      Allen                          Male S   01:35
3183 Symons                    Joanna                         Female V40   01:35
892 Beddoni                   Andrea                         Male V40   01:35
1214 Johnson                   Phil                           Male V50 Cheddar RC 01:35
376 Symons                    Mike                           Male V45   01:35
1138 Taylor                    James                          Male S   01:35
555 Mclaughlin                Michael                        Male V50 Reading Joggers 01:35
328 Cox                       Ian                            Male V40 Bracknell Forest Runners 01:35
3699 Wargent                   Julie                          Female V40 Higham Harriers 01:35
1329 Hutchings                 David                          Male V50 Higham Harriers 01:35
1135 Robertson                 Angus                          Male S   01:35
394 Major                     Steven                         Male V50 Serpentine RC 01:35
935 Stainer                   Richard                        Male V40   01:35
1438 Johns                     Danny                          Male V45 Bracknell Forest Runners 01:35
1521 Tasker                    Dave                           Male V40   01:35
515 Lansdowne                 Simon                          Male V60 Slinn Allstars 01:35
1101 Denton                    Simon                          Male V45 Reading Roadrunners 01:35
1037 Watkins                   Joshua                         Male S   01:35
1520 Brooke                    Anthony                        Male V40 26.2 Road Runners Club 01:35
1022 Rooney                    Sean                           Male V45 Burnham Joggers 01:35
3579 Gannon                    Jane                           Female V50   01:35
1275 Wilkinson                 Nick                           Male V40 Datchet Dashers 01:35
1510 Williams                  Lee                            Male S   01:35
449 Byers                     Matt                           Male S   01:35
1019 Bugg                      Ivan john                      Male V45   01:35
1667 Poole                     Matthew                        Male V40   01:35
479 Butler                    Stephen                        Male V50 Finch Coasters 01:35
884 Thackray                  James                          Male S Bracknell Forest Runners 01:35
469 Marihoho                  Sydney                         Male V45   01:35
3656 Creed                     Jenny                          Female S   01:35
1671 Macmillan                 Robert                         Male V50 Datchet Dashers 01:35
1030 Shearwood                 Christopher                    Male V50 Metros RC 01:35
3232 Lall                      Nicola                         Female V40 Bracknell Forest Runners 01:35
1016 Pate                      Stephen                        Male V45   01:35
3538 Stainer                   Barbara                        Female V35   01:35
964 Moore                     Mark                           Male V50 Burnham Joggers 01:35
3270 Shaw                      Kathryn                        Female V35   01:35
942 Rook                      Spencer                        Male V45   01:35
3531 Caldwell                  Elizabeth                      Female S   01:35
1045 Manning                   Simon                          Male S South London Harriers 01:35
1066 Bayliffe                  Laurie                         Male S Finch Coasters 01:35
1535 Mehmet                    Fuat                           Male S   01:35
1490 Robinson                  Gary                           Male V40 West 4 Harriers 01:35
1471 Dunbabin                  Richard                        Male V60 Woodstock Harriers AC 01:35
998 Hocking                   Peter                          Male V60   01:35
3606 Tull                      Belinda                        Female V40 Reading Roadrunners 01:35
1489 Todd                      Allan                          Male V40   01:35
1536 White                     John                           Male S Totton RC 01:35
1527 Mason                     Tom                            Male S   01:35
3308 Dowling                   Maureen                        Female V50 Bracknell Forest Runners 01:35
1469 Donnelly                  Fergal                         Male V40 Reading Roadrunners 01:35
1354 Newby                     Dave                           Male V40 Waverley Harriers 01:35
1575 Lee                       Michael                        Male V40   01:35
3344 Davies                    Laura                          Female V35 Witney Road Runners 01:35
3439 Clarke                    Marilyn                        Female V60 Wimbledon Windmilers 01:35
649 Marshall                  James                          Male S Bracknell Forest Runners 01:35
805 yorke-goldney Rob                            Male S   01:35
1619 Brancaccio                Nic                            Male V50 Purple Patch Runners 01:35
544 Van der vliet             Bart                           Male V45   01:35
836 Combellack                Ian                            Male V50 Reading Joggers 01:35
589 Whelan                    Brian                          Male V45 Bracknell Forest Runners 01:35
698 Foster                    Andrew                         Male V40 Finch Coasters 01:35
837 Dyer                      David                          Male V50 Fetch Everyone 01:35
867 Hall                      Jonathan                       Male V50   01:35
648 Parsons                   Jon                            Male S   01:35
1637 May                       William                        Male S   01:35
807 Barker                    Stuart                         Male S   01:35
1348 Hardingham                Andrew                         Male S Burnden Road Runners 01:35
672 Smith                     Stephen                        Male V50 Abingdon AC 01:35
319 Heron                     Gary                           Male S Burnham Joggers 01:35
609 Watson                    Ben                            Male V40 Abingdon AC 01:35
1611 Thomas                    Nicholas                       Male V40 Waverley Harriers 01:35
388 Germain                   Neil                           Male V50   01:35
654 Pate                      Jon                            Male V40   01:35
677 Green                     David                          Male V60 Bracknell Forest Runners 01:35
769 Armstrong                 Stuart                         Male V50 Datchet Dashers 01:35
3346 Taylor                    Vicki                          Female V40 Finch Coasters 01:35
736 Hillerby                  Peter                          Male V40   01:35
662 Jenkins                   Paul                           Male V45 Finch Coasters 01:35
720 Harding                   Tom                            Male S   01:35
815 Dodds                     Matthew                        Male S   01:35
730 Mcgillicuddy              Chris                          Male S   01:35
3357 Thatcher                  Jenna                          Female S Wargrave Runners 01:35
3812 Mcdade                    Sarah                          Female S Reading Roadrunners 01:35
1373 Scott                     Stephen                        Male V50   01:35
1402 Lakomiec                  Adam                           Male V40   01:35
762 Leonard                   John                           Male V50 Hart Road Runners 01:35
1571 Dax                       Andrew                         Male S   01:35
638 Gardiner                  Tim                            Male S   01:35
342 Franklin                  Neil                           Male V40   01:35
1572 Johnson                   Brooke                         Male S Reading Roadrunners 01:35
735 Turner                    Darren                         Male V40   01:35
752 Coulthard                 Stuart                         Male V45   01:35
393 Dyche                     Mark                           Male V50   01:35
339 O'Brien Neil                           Male V40   01:35
1629 Harris                    Steven                         Male S Datchet Dashers 01:35
776 Das                       Salil                          Male V45   01:35
578 Davies                    Ronald                         Male V50 Datchet Dashers 01:35
747 Watkins                   Peter                          Male V45   01:35
3641 Evershed                  Sarah                          Female S Serpentine RC 01:36
1321 Leung                     Andy                           Male V40 Ealing Southall & Middlesex AC 01:36
1266 Fremlin                   Harvey                         Male S   01:36
337 Hughes                    Duncan                         Male V40   01:36
1190 Irvine                    David                          Male S Maidenhead AC 01:36
1424 Hough                     David                          Male V50 Bracknell Forest Runners 01:37
3368 Finnigan                  Andrea                         Female V40 Kidlington Running Club 01:37
404 Streams                   Tony                           Male V50 Reading Roadrunners 01:37
1388 Martin                    Simon                          Male S   01:37
3647 Davies                    Sian                           Female V40 Overton Harriers & AC 01:37
3645 Apsey                     Louise                         Female V40 Hart Road Runners 01:37
1276 Phillips                  Neil                           Male V40   01:37
3771 Hathaway                  Katie                          Female V40   01:37
428 Plummer                   Robert                         Male V40   01:38
3719 Baker                     Lorraine                       Female V40   01:38
1038 Walker                    Mel                            Male V60 Burnden Road Runners 01:38
3588 Powley                    Claire                         Female S Purple Patch Runners 01:38
1236 Turner                    Peter                          Male S   01:38
1461 Del campo                 Alejandro                      Male V40 Maidenhead AC 01:38
3816 Mulholland                Katherine                      Female S Bracknell Forest Runners 01:38
840 Smith                     Martin                         Male V60   01:38
407 Burke                     Adam                           Male V50   01:38
348 Allen                     David                          Male V40   01:38
3808 Fletcher                  Claire                         Female V40 Hart Road Runners 01:38
1222 Stafford                  John                           Male V60 Bracknell Forest Runners 01:38
3280 O'Connor Corinna                        Female V40 Northbrook Athletic Club 01:38
1701 Gibbon                    Craig                          Male V45 Witney Road Runners 01:38
3842 Radford                   Joy                            Female V60 Winchester & District AC 01:39
1689 Walker                    David                          Male V45 Chippenham Harriers 01:39
738 Ganpatsingh               Roger                          Male V40 Reading Roadrunners 01:39
345 Morrissey                 Paul                           Male V40   01:39
3486 Maton                     Margarate                      Female V40 Maidenhead AC 01:39
1067 Brooks                    Tom                            Male S   01:39
369 Williams                  Geoff                          Male V60 Windle Valley Runners 01:39
3356 Attreed                   Hayley                         Female S   01:39
3574 Price                     Heidi                          Female V35   01:39
1533 Hill                      Russ                           Male S Finch Coasters 01:39
827 Whatmore                  Adrian                         Male V50 Windle Valley Runners 01:39
1183 Dyer                      Ashley                         Male S   01:39
3320 Twomey                    Emma                           Female V35 Datchet Dashers 01:39
640 Pattison                  Giles                          Male S Finch Coasters 01:39
1381 Buley                     Chris                          Male S Reading Roadrunners 01:39
1157 Law                       Jason                          Male V40   01:39
937 Bulgin                    Duncan                         Male V40 Cookham Running Club 01:39
1159 Matthews                  David                          Male V45 Bramley Trail Runners 01:39
3432 Smith                     Rachel                         Female V40 Camberley & District AC 01:39
1160 Bowers                    Mark                           Male V45   01:40
444 Keely                     Tom                            Male V50   01:40
639 Collins                   Lee                            Male S   01:40
663 Noon                      John                           Male V45   01:40
687 Hunter                    Matthew                        Male S   01:40
1151 Gros-Bonnivard Patrick                        Male S   01:40
652 Howard                    Mark                           Male V40   01:40
636 Parrett                   Sean                           Male S   01:40
660 Hancock                   Julian                         Male V45   01:40
1055 Cheale                    Matthew                        Male S   01:40
1176 Wigmore                   Guy                            Male V50   01:40
1492 Onslow                    Nick                           Male V40 Bramley Trail Runners 01:40
1198 Parker                    Glen                           Male S   01:40
1609 Pocock                    Stephen                        Male V40   01:40
656 Allin                     Gregory                        Male V45 Hart Road Runners 01:40
651 Low                       Andrew                         Male V40   01:40
1491 Hart                      Matthew                        Male V40   01:40
1125 Bower                     Brian                          Male V60   01:40
1069 Hollobon                  Peter                          Male S   01:40
766 Huyton                    Steve                          Male V50 Wargrave Runners 01:40
1133 Westcott                  Toby                           Male V40   01:40
1052 Holt                      Benjamin                       Male S   01:40
438 Clarke                    Scott                          Male V45 Chiltern Harriers AC 01:40
746 Mcleod                    Paul                           Male V45   01:40
1053 Green                     David                          Male S   01:40
1161 Parr                      Gareth                         Male S South London Harriers 01:40
301 Wood                      Tom                            Male S   01:40
3217 Bates                     Anna                           Female S   01:40
1126 Ide                       Philip                         Male V60 South London Harriers 01:40
688 Andrew                    Sam                            Male S   01:40
3398 Jones-Totays Helen                          Female V40 Datchet Dashers 01:40
3743 Brandley                  Eileen                         Female S Hercules Wimbledon AC 01:40
696 Fraser                    Richard                        Male V40   01:40
1108 Greenhalgh                Giles                          Male V50 Chiltern Harriers AC 01:40
664 Thomas                    Mike                           Male V45   01:40
1100 Barrett                   Jason                          Male V45   01:40
447 Brampton                  Gary                           Male V50 Reading Roadrunners 01:40
557 Brown                     Robert                         Male S   01:40
863 Hunt                      Graham                         Male V45   01:40
572 Browne                    Andrew                         Male V40   01:40
3312 Taylor                    Faye                           Female S   01:40
893 Stallwood                 Adam                           Male V40   01:40
3455 Buley                     Gemma                          Female S Reading Roadrunners 01:40
934 Evanson                   Babajide                       Male V40 Handy Cross Runners 01:40
518 Baguley                   Chris                          Male V60   01:40
1656 Hyde                      Allan                          Male V50   01:40
1554 Eckert                    John                           Male S   01:40
554 Spencer                   Ian                            Male V60 Datchet Dashers 01:40
561 Bhaskar                   Aditya                         Male S   01:40
915 Lord                      Jake                           Male S   01:40
954 Torrington                Mark                           Male V45 Brackley and District RC 01:40
581 Thomas                    Huw                            Male V45 Datchet Dashers 01:40
832 Gutierrez                 Peter                          Male V50   01:40
1515 Erskine                   Stuart                         Male S   01:40
1585 Janssen                   Sebastian                      Male V50   01:40
528 Peralta                   Simon                          Male V40 Reading Joggers 01:40
3499 Roy                       Eleanor                        Female S Reading Roadrunners 01:40
564 Young                     Jamie                          Male V40   01:40
556 King                      Zachary                        Male S   01:40
560 Davies                    Lee                            Male S   01:40
570 Pye                       David                          Male V40   01:40
859 Dingle                    Andy                           Male V40 Reading Roadrunners 01:40
866 Johnson                   Keith                          Male V45 Bracknell Forest Runners 01:40
3488 Cann                      Claire                         Female V40 Datchet Dashers 01:40
3495 Johnson                   Helen                          Female V50 Bracknell Forest Runners 01:40
3297 Welch                     Claire                         Female V40   01:40
849 Sampson                   Harry                          Male S   01:40
522 Morriss                   David                          Male S   01:40
558 Attreed                   Kevin                          Male S   01:40
906 Roberts                   Alan                           Male V50 Vale Of Aylesbury AC 01:40
3510 Higgs                     Carly                          Female V35   01:40
854 Bampton                   Mark                           Male S   01:40
925 Kelly                     John                           Male S   01:40
1564 Swift                     Nev                            Male V45   01:40
1635 Gere                      Viktor                         Male V40   01:40
612 Burger                    Paul                           Male V40 Windle Valley Runners 01:40
1031 Robinson                  Phil                           Male V50 Seaford Striders RC 01:40
618 Cohen                     Adam                           Male V45   01:40
3426 Hurcomb                   Sarah                          Female S Datchet Dashers 01:40
1013 Corbett                   Lee                            Male V40 Hart Road Runners 01:40
788 Bailey                    Nigel                          Male V45   01:40
3784 Papps                     Emma                           Female S Finch Coasters 01:40
1640 Crace-Calvert Andrew                         Male V45   01:40
1020 De caprio                 Marco                          Male V45 Haslemere Border AC 01:40
602 Butcher                   Simon                          Male S   01:40
1670 Schreiber                 Richard                        Male V50   01:40
466 Wright                    Simon                          Male V40 Bracknell Forest Runners 01:40
3253 Readings                  Laura                          Female V35 Bracknell Forest Runners 01:40
464 Phillips                  Robert                         Male V40   01:40
3828 Mcandrew                  Zoe                            Female V40   01:40
608 Jaques                    Paul                           Male V40   01:40
3567 Lovett                    Sophie                         Female S Finch Coasters 01:40
1592 Craig                     Andrew                         Male V50   01:40
513 Goucher                   Roy                            Male V60   01:40
966 Kitteridge                Peter                          Male V50   01:40
3791 Samele                    Chiara                         Female V50 Wimbledon Windmilers 01:40
829 Ilott                     Martin                         Male V50 Datchet Dashers 01:40
503 Wright                    Simon                          Male V45   01:40
493 Reid                      Steve                          Male V40   01:40
1530 Storey                    Michael                        Male S   01:40
501 Mann                      Chris                          Male V45   01:40
1591 Kartar                    Simon                          Male V40   01:40
3265 Martin-Dye Heather                        Female V35 Datchet Dashers 01:40
1654 Ellis                     Keith                          Male V50 Reading Roadrunners 01:40
3277 De barros                 Sara                           Female V40 Hayle Runners 01:40
824 Puddephatt                Mark                           Male V45   01:40
3462 Shevlin                   Joanna                         Female V35 Horsforth Harriers 01:40
992 Bushell                   Perry                          Male V50   01:40
1614 Stokes                    Richard                        Male V45   01:40
1090 Hughes                    Rob                            Male V40   01:40
3557 Butler                    Helen                          Female V40 Burnham Joggers 01:40
3166 Laffin                    Marie                          Female V35 Bracknell Forest Runners 01:40
1194 Grad                      Lukasz                         Male S   01:40
1396 Singh                     Satnam                         Male V40 Datchet Dashers 01:40
1456 Moran                     David                          Male S   01:40
1230 Tansley                   Dave                           Male S Clapham Chasers 01:40
1685 Ward                      Jason                          Male V40   01:40
1217 Wye                       Mark                           Male V50 Windle Valley Runners 01:40
415 Studd                     Paul                           Male V60   01:40
408 Brady                     Doug                           Male V50   01:40
1244 Furlong                   Murray                         Male V40   01:40
1366 Powell                    Nathan                         Male V45 Metros RC 01:40
3631 Shirley                   Hannah                         Female S   01:40
1345 Phillips                  Danny                          Male S Hook Norton Harriers 01:40
1387 Whybrow                   Edward                         Male S   01:40
1059 Smith                     Craig                          Male S   01:40
413 Street                    Alan                           Male V60 Bracknell Forest Runners 01:40
1463 Slavin                    Peter                          Male V40 Tadley Runners 01:40
1206 Matacera                  Alfonso                        Male V40   01:40
403 Jones                     Phil                           Male V45   01:40
1445 Henry                     Peter                          Male S   01:40
1686 Bartholomew               Terry                          Male V45 Compton Harriers RC 01:40
3872 Sheehy                    Suzie                          Female S White Horse Harriers 01:40
1446 Cardoso                   Jorge                          Male S Hart Road Runners 01:40
1247 Manton                    Chris                          Male V40 Reading Roadrunners 01:40
3738 Marks                     Claire                         Female V50 Reading Roadrunners 01:40
1422 Byrne                     Kevin                          Male V60 Headington RR 01:40
1346 Clark                     Jamie                          Male S   01:40
3729 Kendall                   Jennifer                       Female S   01:40
1375 Cooke                     Bruce                          Male V60 Burnham Joggers 01:40
1207 Stouthamer                Helmut                         Male V40   01:40
3192 Sageot                    Olivia                         Female V40 Bracknell Forest Runners 01:40
1417 Sloan                     Ron                            Male V50 Windle Valley Runners 01:40
1295 Knight                    Lawrence                       Male V40   01:40
315 Thomas                    David                          Male S Serpentine RC 01:40
334 Belcher                   Scott                          Male V40   01:40
1302 Lascelles                 Richard                        Male S   01:40
1304 Clarke                    Anthony                        Male S   01:40
1693 Hegesippe                 Mickael                        Male V40 Fleet & Crookham AC 01:40
1383 Hopper                    Thomas                         Male S   01:40
3731 Mellor                    Naomi                          Female S   01:40
1284 Lancaster                 Peter                          Male V50   01:40
1312 Watkins                   Oliver                         Male S   01:40
1318 Davies                    Lee                            Male V40   01:40
3152 Harris                    Kate                           Female S   01:40
3721 Janssen                   Mary                           Female V50 Reading Roadrunners 01:40
1695 Cunningham                Steve                          Male V45   01:40
3705 Rickett                   Nicole                         Female V35 Reading Road Runners 01:40
3191 Bennett                   Rachel                         Female V40 White Horse Harriers 01:40
1453 Keeley                    Ian                            Male S Tadley Runners 01:40
1273 Mccallan                  Mike                           Male V40 Cove Joggers 01:40
1338 Rickett                   Daniel                         Male S Reading Road Runners 01:40
3642 Winter                    Susy                           Female S   01:40
3715 Pugsley                   Christina                      Female V35 Newbury AC 01:40
3193 Leach                     Mandy                          Female V40 Runnymede Runners 01:40
932 Williams                  Vince                          Male V40 Reading Roadrunners 01:41
354 Taylor                    Ryan                           Male V40   01:41
1058 Holland                   Kirk                           Male S   01:41
899 Clark                     Michael                        Male V45 Reigate Priory AC 01:42
1134 Sharp                     Maurice                        Male V60 Hercules Wimbledon AC 01:42
1661 La bouchardiere           Craig                          Male V40   01:42
1476 Norcott                   Lee                            Male S Burnham Joggers 01:42
1254 Richard                   Alan                           Male V60   01:42
3589 Foster                    Catherine                      Female V35 Datchet Dashers 01:42
3411 Gardner                   Kassia                         Female V40 Leighton Buzzard Athletic Club 01:42
953 Islam                     Sayeed                         Male V45 Maidenhead AC 01:42
3372 Mcdonald                  Linda                          Female V40 Northbrook Athletic Club 01:42
871 Brookes                   Malcolm                        Male V60   01:42
765 Doyle                     Chris                          Male V50   01:42
3210 Bates                     Denise                         Female V50 Barnes Runners 01:42
1352 Mason                     Ian                            Male S   01:42
1277 Collings                  Stephen                        Male V45   01:42
1578 Clarry                    James                          Male V40   01:42
1088 Miller                    Kevin                          Male V40   01:42
398 Boxall                    Graeme                         Male V50   01:42
674 Kelleher                  Steve                          Male V50 Finch Coasters 01:42
546 Westgate                  Ken                            Male V50 Kidlington Running Club 01:43
712 Holden                    Martin                         Male V50   01:43
366 Robey                     Nick                           Male V45 Reading Roadrunners 01:43
737 Fernandes                 Kerwin                         Male V40   01:43
1296 Keogh                     Sam                            Male S   01:43
3349 Scally                    Christine                      Female V50   01:43
1177 Martin                    Laurent                        Male V50   01:43
665 Hamid                     Asad                           Male V45   01:44
3839 Pilkington                Joanne                         Female V40   01:44
616 Fyvie                     Richard                        Male V45   01:44
3452 White                     Jane                           Female V50   01:44
3708 Frederick                 Annie                          Female S   01:44
1079 Brown                     Robert                         Male V40   01:44
1008 Nethersole                Robert                         Male S Reading Joggers 01:44
1436 Anderson-Peled Darren                         Male V45   01:44
3820 Collins                   Shelly                         Female V40 Sandhurst Joggers 01:44
951 Boylett                   Chris                          Male V45   01:44
3666 Letman                    Louise                         Female V40   01:44
1300 Mitchell                  Will                           Male S   01:44
3863 Dibdin                    Vicki                          Female V35   01:44
911 Simmons                   Graham                         Male V50   01:44
947 d'Orgee Jonathan                       Male V45   01:44
3833 Robinson                  Kate                           Female S   01:44
3690 Connolly                  Lauren                         Female S   01:44
3727 Bowyer                    Harriet                        Female S Oxford City AC 01:44
1154 Thorndike                 Mark                           Male V40   01:44
568 ackland-snow Mark                           Male V40   01:45
983 Burns                     Justin                         Male V40   01:45
1313 Natkiel                   Rory                           Male S   01:45
820 Sterjo                    Adrian                         Male V40   01:45
1334 Oke                       Tim                            Male V50   01:45
1516 Brookes                   Jody                           Male S   01:45
691 Burnby                    Michael                        Male S   01:45
986 Cliffe                    Matt                           Male V40   01:45
819 Hart                      Robert                         Male V40   01:45
1690 Ritchie                   Alastair                       Male V50   01:45
3278 Easton                    Collette                       Female V40   01:45
3177 Corley                    Lucy                           Female V40 Bracknell Forest Runners 01:45
488 O'Neill Barrie                         Male S   01:45
673 Harper                    Robert                         Male V50   01:45
1511 Tellam                    James                          Male S   01:45
816 Choukeir                  Mo                             Male S   01:45
988 Domingos                  Luis                           Male V45   01:45
3472 Goodwin                   Samantha                       Female V40   01:45
845 Goodwin                   Richard                        Male S   01:45
3562 Reid                      Sarah                          Female V40 Winchester & District AC 01:45
1390 Mahony                    Daniel                         Male S   01:45
812 Gill                      Parminder                      Male S   01:45
834 Wilkinson                 David                          Male V50   01:45
977 Calton                    Craig                          Male S   01:45
1264 Powolny                   Roderick                       Male S   01:45
489 Carter                    Lee                            Male S   01:45
1549 Dunwoody                  Richard                        Male V50   01:45
3630 Revesz                    Monika                         Female V40 Datchet Dashers 01:45
974 Foskett                   Jonathan                       Male S   01:45
1320 Dickson                   Tim                            Male V40   01:45
3451 Bolt                      Helen                          Female V50 Datchet Dashers 01:45
381 Murphy                    David                          Male V45   01:45
1234 Hawkins                   Simon                          Male S   01:45
331 Livesey                   Nick                           Male V40   01:45
1460 Bowers                    Daniel                         Male V40 Kent AC 01:45
1350 Roche                     Noel                           Male S   01:45
3463 Sollesse                  Joanne                         Female V35 Reading Roadrunners 01:45
344 Brown                     Justin                         Male V40   01:45
1256 Cradden                   Brendan                        Male V60 Bearbrook Running Club 01:45
1398 Evans                     Gareth                         Male V40   01:45
1595 Gould                     Martin                         Male V45 Elmbridge RRC 01:45
619 Hollands                  Mark                           Male V50   01:45
1364 Grimshaw                  Grahame                        Male V45   01:45
1447 Power                     Mike                           Male S   01:45
3348 Robinson                  Paula                          Female V50 Bearbrook Running Club 01:45
1400 Whittaker                 Daniel                         Male V40   01:45
607 Davidson                  Robin                          Male S   01:45
1374 Pearce                    Keith                          Male V50   01:45
1478 Chance                    Mark                           Male V40   01:45
313 Hughes                    Tim                            Male S   01:45
991 O'Flaherty David                          Male V50 Datchet Dashers 01:45
3276 Mann                      Juliette                       Female V40   01:45
685 Readings                  Jack                           Male S   01:45
3712 Chapman                   Katsiaryna                     Female S   01:45
3577 Raats                     Aukje                          Female V40   01:45
303 Trueman                   Luke                           Male S   01:45
1237 Palmer                    Timothy                        Male S   01:45
3566 Payne                     Emily louise                   Female S   01:45
590 Rozycki                   Dennis                         Male V50   01:45
3250 Davies                    Stephanie                      Female S   01:45
1139 Meadows                   Christopher                    Male S   01:45
3458 Hall                      Emily                          Female S   01:45
3247 O'Brien Rachel                         Female S   01:45
808 Gingell                   Andy                           Male S   01:45
1522 Hearn                     Michael                        Male V45   01:45
591 Hodge                     Darren                         Male V50   01:45
3514 Wadey                     Clair                          Female V35 Haslemere Border AC 01:45
1644 Fleetwood                 Josh                           Male S   01:45
1650 Baker                     Simon                          Male V40   01:45
642 Rickeard                  Terry                          Male S   01:45
1624 Skidmore                  Roger                          Male V50   01:45
874 Friston                   Alex                           Male S   01:45
1568 Lemon                     Richard                        Male S Bracknell Forest Runners 01:45
3741 Orth                      Barbara                        Female V50 Thame Runners 01:45
1322 Hewson                    Richard                        Male V40 Elmbridge RRC 01:45
900 Wareham                   Andrew                         Male V45 Haslemere Border AC 01:45
1290 Kane                      Jonathan                       Male V60 Winchester & District AC 01:45
305 Meredith-Smith Dewi                           Male S   01:45
1556 Taylor                    Bradley                        Male V40   01:45
3674 Graziano                  Liza                           Female S   01:45
1280 Bowles                    Peter                          Male V45 Serpentine RC 01:45
1558 O'Brien Scott                          Male V40   01:45
1205 Wood                      Richard                        Male V40   01:45
543 Simpson                   David                          Male V45   01:45
539 Goodbourn                 David                          Male V45   01:45
889 Harkus                    Kevin                          Male V40 Bracknell Forest Runners 01:45
1263 Taylor                    William                        Male S   01:45
3300 Stephens                  Kerry                          Female V40   01:45
1386 Brown                     Joel                           Male S   01:45
1392 Hughes                    James                          Male S   01:45
1617 Brown                     Peter                          Male V45   01:45
530 Grinney                   Vincent                        Male V40 Burnham Joggers 01:45
3199 Richardson                Alison                         Female V40 Farnham Triathlon Club 01:45
898 Hiller                    Barry                          Male V45 Bracknell Forest Runners 01:45
963 Ellis                     Chris                          Male V50 Maidenhead AC 01:45
1209 Sutton                    Chris                          Male V45 Purple Patch Runners 01:45
1560 Bayes                     Toby                           Male V45   01:45
565 Chandak                   Akhil                          Male V40   01:45
883 Ark                       Gurj singh                     Male S   01:45
1307 Allen                     Lee                            Male S   01:45
3822 Childs                    Christine                      Female V40 Headington RR 01:45
3316 Mills                     Samantha                       Female V35   01:45
3491 Leather                   Catherine                      Female V40 Reading Roadrunners 01:45
3673 Glover                    Amy                            Female S   01:45
3479 Coombs                    Joanne                         Female S   01:45
3374 Robertson                 Denise                         Female V40 Bracknell Forest Runners 01:45
1257 Trobridge                 Rob                            Male S   01:45
1569 Knight                    Matthew                        Male S   01:45
1598 Fogarty                   Lewis                          Male S   01:45
1172 Morris                    Ian                            Male V40   01:45
322 Jackson                   Michael                        Male S   01:45
855 Barlow                    Andy                           Male S   01:45
1262 Taylor                    William                        Male S   01:45
1168 Burland                   Andrew                         Male V50   01:45
870 Tippett                   Phil                           Male V50 Handy Cross Runners 01:45
573 Baker                     Nick                           Male V40   01:45
386 Pitt                      Martin                         Male S Bracknell Forest Runners 01:45
1137 Langley                   John                           Male S   01:45
938 Brown                     David                          Male V40   01:45
314 Carrott                   Neil                           Male S   01:45
1285 Szczech                   Bernard                        Male V50   01:45
958 Moran                     Richard                        Male V50   01:45
659 Hewitt                    Adam                           Male V45   01:45
1587 Lewington                 Chris                          Male V50 Maidenhead AC 01:45
943 Metcalfe                  Antony                         Male V45   01:45
929 West                      Colin                          Male S   01:45
858 Tennant                   Lee                            Male V40   01:45
857 Wood                      Stephen                        Male V40   01:45
1305 King                      Colin                          Male S   01:45
3671 Glover                    Rebecca                        Female S   01:45
580 Fanshawe                  John                           Male V60   01:45
1303 Bushell                   Anthony                        Male S   01:45
3363 Low                       Amy                            Female V35   01:45
1484 Wright                    Gareth                         Male S   01:45
3648 Shirley                   Helena                         Female V40   01:45
1596 Huntley                   Connor                         Male S   01:45
3632 Taylor                    Stephanie                      Female S   01:45
1104 Crews                     Jon                            Male V45 St Mary's Richmond AC 01:45
3633 Taylor                    Katherine                      Female S   01:45
1074 Howell                    Martin                         Male S   01:45
1095 Boardman                  Wayne                          Male V45 Sandhurst Joggers 01:45
631 Collett                   Jamie                          Male S Datchet Dashers 01:45
1384 Beisly                    David                          Male S   01:45
1146 Norris                    Stephen                        Male S   01:45
3603 Denton                    Fleur                          Female V40 Reading Roadrunners 01:45
1621 Capel                     Jonathan                       Male V50 Fleet & Crookham AC 01:45
3422 Olney                     Yvonne                         Female V50 Datchet Dashers 01:45
1600 Da silva                  Elvi                           Male S   01:45
423 Atkins                    Paul                           Male S   01:45
397 Carroll                   David                          Male V50   01:45
1215 Taylor                    Paul                           Male V50   01:45
1098 Dodd                      David                          Male V45   01:45
3635 Taylor                    Natalie                        Female S   01:45
1367 Rock                      Chris                          Male V45   01:45
320 Gilford                   Stephen                        Male S   01:45
1141 Dudley                    Marc                           Male S   01:45
1486 Hannaway                  Jon                            Male S   01:45
3341 Newman                    Sally                          Female V35   01:45
1343 Boorman                   Gavin                          Male S   01:45
723 Theobald                  Philip                         Male S   01:45
768 Fennelly                  Brian                          Male V50 Reading Roadrunners 01:45
1193 Jeeps                     Martin                         Male S   01:45
3601 Bassett                   Gabrielle                      Female V40   01:45
1102 Smith                     Simon                          Male V45 Cookham Running Club 01:45
3620 Thackray                  Rachel                         Female V40 Finch Coasters 01:45
1602 Boyle                     Steven                         Male S   01:45
1226 Douglas                   Michael                        Male S   01:45
1148 Palmer                    Graham                         Male S   01:45
1419 Townend                   Michael                        Male V50   01:45
3781 Rose                      Sheila                         Female V50 MK Lakeside Runners 01:45
341 Morgan                    David                          Male V40 Abingdon AC 01:45
1178 James                     Cameron                        Male S   01:45
3669 Coxhead                   Julie                          Female V50 Newbury AC 01:45
3186 Patton                    Rachel                         Female V40   01:45
3814 Langlands                 Camilla                        Female S The Stragglers Running Club 01:45
3782 Viera                     Lucimar                        Female V50 West 4 Harriers 01:45
1042 Britton                   Charles                        Male S Handy Cross Runners 01:45
615 Kilshaw                   Brad                           Male V45   01:45
704 Hutton                    Paul                           Male V45   01:45
336 Griggs                    Barry                          Male V40   01:45
657 Sheppard                  Gary                           Male V45   01:45
1431 Bird                      Ryan                           Male S   01:45
1362 Charles                   Malcolm                        Male V45   01:45
3639 Hobbs                     Katherine                      Female S Waverley Harriers 01:45
630 Brown                     David                          Male S Reading Road Runners 01:45
1664 Redman                    Ben                            Male S   01:45
3415 Reisser-Weston  Lindsay                        Female V40   01:45
611 Middleton                 Steve                          Male V40   01:45
374 Forsythe                  Dave                           Male V45   01:45
700 Jacob                     Kevin                          Male V40   01:45
1113 Alexander                 Robin                          Male V50   01:45
797 Rimmer                    Simon                          Male V50 Hart Road Runners 01:45
604 Newman                    Ian                            Male S   01:45
1663 Borucinski                Luke                           Male S   01:45
716 Evered                    Colin                          Male V60   01:45
3608 Byers                     Rachel                         Female V40 Winchester & District AC 01:45
451 Webster                   Terry                          Male V60   01:45
781 Goodwin                   Wayne                          Male S   01:45
3387 French                    Hannah                         Female S   01:45
1501 Neumann                   David                          Male V50   01:45
726 Mcshane                   David                          Male S   01:45
3723 Whiley                    Lesley                         Female V50 Reading Roadrunners 01:45
724 Grover                    Mike                           Male S   01:45
1433 Walker                    Oliver                         Male S   01:45
799 Bradbury                  Stan                           Male V60 Elmbridge RRC 01:45
3763 Hurcomb                   Sarah                          Female S Datchet Dashers 01:45
3778 Grote                     Helen                          Female V35 Barnes Runners 01:45
3576 Robbins                   Teresa                         Female V40 Tadley Runners 01:46
1465 Hagara                    Jan                            Male V40   01:46
3322 Smith                     Sarah                          Female V40   01:46
1017 Tucker                    Andy                           Male V45   01:46
831 Mccarlie                  Colin                          Male V50 Reading Roadrunners 01:46
3584 Kilby                     Hannah                         Female S   01:47
3777 Ream                      Amanda                         Female V35   01:47
3857 Golder                    Elena                          Female S   01:47
3713 Scott                     Lucy                           Female S Headington RR 01:47
1120 Cobb                      Trevor                         Male V50   01:47
3236 Hounsome                  Jane                           Female V50 Datchet Dashers 01:47
3703 Munn                      Jane                           Female V50 Tadworth AC 01:47
1099 Moravec                   Michael                        Male V45   01:47
3425 Loiseau                   Marion                         Female S   01:47
3279 Reid                      Louise                         Female V40   01:47
3682 James                     Anita                          Female V50 Headington RR 01:47
1184 Warren                    Tom                            Male S   01:47
3793 Miller                    Lizzi                          Female S   01:48
3490 Shah                      Bella                          Female V40 Datchet Dashers 01:48
1493 Knapp                     Alex                           Male V40   01:48
3521 Campbell                  Helen                          Female V50   01:48
1623 Griffiths                 Huw                            Male V50   01:48
3805 Naughton                  Eileen                         Female S Didcot Runners 01:48
1026 Marriott                  Cliff                          Male V50 Reading Joggers 01:48
760 Jackman                   Marcus                         Male V50   01:48
446 Chownsmith                Laurence                       Male V50 Datchet Dashers 01:48
3555 Brealey                   Jane                           Female V40 Marlow Striders 01:48
3456 Bint                      Hannah                         Female S Bracknell Forest Runners 01:48
351 Jaff                      Zanco                          Male V40   01:48
3636 Brooks                    Dawn                           Female S   01:48
3718 Burgess                   Sarah                          Female V40   01:48
3405 Pryer                     Corinne                        Female S   01:48
1025 Derrick                   David                          Male V50   01:48
3786 Saunders                  Angela                         Female V35 Folkestone RC 01:49
1581 Christopher               Jon                            Male V45   01:49
327 Hiscock                   Steve                          Male V40   01:49
655 Tomlinson                 Alan                           Male V40   01:49
973 Woodall                   Edward                         Male S Blackwater Valley Runners 01:49
1561 Buck                      Graeme                         Male V45   01:50
1351 Misselbrook               Neil                           Male S   01:50
1297 Price                     Rob                            Male S   01:50
1391 Sweetman                  Nick                           Male S   01:50
733 Ferretti                  Simon                          Male S   01:50
3358 Kerr                      Sarah                          Female S   01:50
1597 Longley                   James                          Male S   01:50
641 Griffiths                 Ian                            Male S   01:50
1412 Dellow                    Stephen                        Male V50 Reading Roadrunners 01:50
763 Hatter                    Keith                          Male V50   01:50
741 Scowcroft                 Andrew                         Male V40 Windle Valley Runners 01:50
661 Rawson                    Stewart                        Male V45   01:50
535 Stringfellow              Duncan                         Male V40   01:50
3485 Box                       Amanda                         Female V40 Reading Roadrunners 01:50
860 Knott                     James                          Male V40   01:50
869 St aubyn                  Charles                        Male V50 Sandhurst Joggers 01:50
1291 Mcenaney                  Robert                         Male S Reading Road Runners 01:50
1342 Jaggers                   Daniel                         Male S   01:50
3515 Shambrook                 Laura                          Female V35 Finch Coasters 01:50
757 Mcshane                   David                          Male V50 Datchet Dashers 01:50
347 Wragg                     Philip                         Male V40 Windle Valley Runners 01:50
703 Szabo hemmings            Chris                          Male V50 Farnham Triathlon Club 01:50
1355 Boswell                   Leigh                          Male V40   01:50
669 Young                     Simon                          Male V50   01:50
3353 Whalley                   Samantha                       Female V40 Reading Road Runners 01:50
1371 Baker                     Barry                          Male V50   01:50
3698 Lamble                    Theresa                        Female V35 Didcot Runners 01:50
670 Bassett                   Chris                          Male V50   01:50
3178 Ganpatsingh               Elizabeth                      Female V40 Reading Roadrunners 01:50
1353 Williams                  Mark                           Male S   01:50
633 Pidduck                   Andrew                         Male V40   01:50
3686 Dobson                    Lauren                         Female S   01:50
699 Catlin                    Toby                           Male V40   01:50
1421 Fassihinia                Mo                             Male V50 Reading Roadrunners 01:50
887 Evans                     Matthew                        Male V40   01:50
350 Allen                     Steve                          Male V40   01:50
1630 Laugharne                 Nick                           Male S   01:50
1634 Perkins                   Richard                        Male V40 Bramley Trail Runners 01:50
1588 Whelan                    Jim                            Male V50 Witney Road Runners 01:50
593 Lamb                      Nick                           Male V50   01:50
787 Watson                    Paul                           Male V40   01:50
3435 Thijm                     Jacqui                         Female V40   01:50
3401 Gettings                  Lucy                           Female V50 Compton Harriers RC 01:50
1358 Eagle                     Mike                           Male V40   01:50
814 Stedman                   Stuart                         Male S   01:50
1633 Parker                    Chris                          Male S   01:50
3328 Pye-Beraet Susan                          Female V40 Datchet Dashers 01:50
1337 Hempson-Jones Justin                         Male S   01:50
1323 Burch                     Peter                          Male